O firmie

certyfikat_magFirma „MAX USŁUGI INFORMATYCZNE” została założona 01.05.1998 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Właściciel firmy w latach od 1997 r. do 2002 r. był pracownikiem kontraktowym w firmie WA-PRO. W tym czasie zajmował się serwisowaniem, wdrażaniem, rozbudowywaniem programu kadrowo-płacowego WF-GANG. Jako serwisant wdrażał program kadrowo- płacowy w wielu dużych, znanych firmach, a po dobrze wykonanej pracy doprowadzało to do podpisana umowy serwisowej na wiele lat.. Ukończył też kursy w zakresie pozostałych programów oferowanych przez firmę WA-PRO.

Od roku 2001 dealer firmy WA-PRO na terenie całej Polski na sprzedaż, wdrażanie oraz szkolenia z programów, a szczególności na program kadrowo-płacowy WF-GANG.
Posiada wiele wdrożeń na terenie całego kraju w firmach prywatnych, jednostkach budżetowych, szkołach, bibliotekach, itp.Document-page-001

Firma współpracuje z wieloma Warszawskimi, jak i ogólnopolskimi dealerami oprogramowania WA-PRO w zakresie wdrażania, serwisowania programu WF-GANG.

 

 

Firma posiada status ZŁOTEGO PARTNERA firmy ASSECO BS (dawnego WA-PRO).
Współpracuje też z siecią sprzedaży oprogramowania na terenie wschodniej Polski (Biała asseco_wapro_zloty_partner_1000x1000Podlaska, Terespol, Włodawa, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Łosice).
Od samego początku powstania firma wspierała wschodnią część Polski z której pochodzi w zakresie oferowanych programów firmy WA-PRO.

Obecnie firma oferuje wdrożenia, serwisowanie, szkolenie oraz sprzedaż na terenie całego kraju poprzez dostęp zdalny przez program TeamViewer, lub wizyty osobiste u klienta.

Od roku 2015 zmienił się adres prowadzenia działalności na Warszawski.

 

Jesteśmy wieloletnim Partnerem firmy Asseco WAPRO.

logo_asseco_wapro-300x94